Zhakuje ci komputer!

Go down

Zhakuje ci komputer!

Pisanie by Gość on 25/5/2014, 20:59

1. Nazwa państwa:(Republika Estońska) Eesti Vabariik

2. Imię i nazwisko: Eduard von Bock

3. Data urodzenia: 24 luty

4. Charakter: Drugi najstarszy z pośród państw bałtyckich ale najstarszy spośród Ugrofińskiej rodziny.  Miły, spokojny, lojalny, uczciwy, prymus. Trochę to dziwne ponieważ Ed nie miał szczęścia to państw którego go podbijały, a trochę ich było.(Zresztą długo wymieniać). Według opinii posiada dobre relacje z każdym państwem - nawet zdarzyło mu się pouczać Rosję jak traktować inne państwa. Jednak ponieważ wszystko robi we własnym tempie, nie zwracając uwagi na innych, inni także nie poświęcają mu zbyt wiele uwagi. Zawsze stara się dotrzeć do swojego celu i robi wszystko w tym kierunku. Lubi dowcipkować i jak sobie popije (Co lubi, może nie często ale "okazjonalnie") to potrafi być trochę upierdliwy, Generalnie przestrzega każde prawo swoje lub unii europejskiej i mówi prosto w twarz co mu się nie podoba (chodź czasami się bardzo boi). Często lubi wspominać dawne dzieje (Między innymi Zakon Kawalerów Mieczowych), a najbardziej nienawidzi gdy ktoś go kojarzy jako Estońską Socjalistyczna Republika Radziecką, zresztą gardzi wszystko co komunistyczne. W obecnych czasach Eduard skupił się na informatyce. Dzięki temu stał się hakerem i włamanie się do bazy danych w Rosji czy Ameryce to dla niego pikuś.

5. Wygląd: Eduard jest dość chudym człowiekiem. Chociaż lepiej zbudowany od innych nie wygląda na takiego że wystarczy podmuch wiatru i się łamie . Jest blondynem o niebieskich oczkach. Ma około metra osiemdziesiąt. Często się uśmiecha widząc kogoś nowego więc jak się go pierwszy raz widzi to można odnieść wrażenie że to sympatyczny chłop. Czasami można go dorwać z papierosem bądź e papierosem w buzi. To nic nadzwyczajnego w jego przypadku. Przeważnie się ubiera niebieski sweter a po tym koszula z krawatem. Niebieskie i czarne buty od garnituru. Czasami ubiera też jeden z swoich mundurów z czasów II wojny światowej przypominający troszkę mundur niemieckiego oficera.
6. Relacje z innymi państwami:

Finlandia - Brat i najlepszy przyjaciel. Kiedy byli dziećmi nigdy go nie opuszczał dopiero jak się do tej Europy zawędrowało to się drogi rozdzieliły. A tam tylko przez zatokę fińską. Przy nim jest wyluzowany i może się wygłupiać i pytać się go że chciałby dołączyć do grupy państw nordyckich.

Węgry- traktuje ją jako siostro-kuzynkę. Rodzina więc jest do niej bardzo pozytywnie nastawiony.

Łotwa- brat z rodziny bałtyckiej. No cóż lubi go ale czasem po prostu stoi rozwalony nazbyt czasami szczerością Łotysza. Ale mimo to stara się utrzymać dobre z nim stosunki.

Litwa- świetnie się razem dogadują. Pełna zgoda. Chociaż czasami się z nim też kłóci.

Rosja- oj nienawidzi go. Dużo mu namieszał. Jak za czasów Carskich tak i za czasów bolszewickich.

Chile- jeden z najważniejszych partnerów w Ameryce południowej. Czyta też niektórych jego pisarzy.

7. Dodatkowe informacje:
- Za czasów republiki radzieckiej nałogowo palił. Po odzyskaniu niepodległości popala ale nie aż tak jak kiedyś
- Najmocniejszy alkohol na świecie został stworzony przez estoński zakład spirytusowy. Spirytus destylowany z ziemniaków miał 98%.
- Na terenie całej Estonii jest dostęp do wifi. Nawet w lesie. Co więcej w konstytucji mają zagwarantowany dostęp do internetu
- Jeden z tak zwanych "Połamańców językowych": Kuuuurija istus töööös jääääres tłumaczenie: naukowiec badający księżyc podczas roboczej nocy siadł na brzegu lodu.
- Ed posiada też grono fajnych przyjaciół. Mochi. Są to kluski które oddają wygląd i charakter danego państwa. Ed czasami woli się zamknąć z nimi w domu niż wyjść z kimś na kawę (Na piwo to co innego)
- Kalev w sagach skandynawskich występuje jako Fornjotr i według legendy pochodził z terenów Estonii, a następnie przeniósł się do Finlandii. Zjednoczył wszystkie fińskie plemiona, miał żyć w latach ok. 160-210. Do dziś w języku estońskim pojęcie Kalev jest kojarzone z nadludzką siłą i potęgą, które były atrybutami tego herosa.

"W procesie wirowania frakcjonującego lizatu komórkowego błony retikulum endoplazmatycznego tworzą frakcję mikrosomalną."


"Skośniesymetryczne izotropy kosmologicznie pseudosferują z konforemnie apriorującym przedrelatywistycznym tensorem kontinuum czasowego paralaksy sinusoidalnej peryhelium."


Ostatnio zmieniony przez Estonia dnia 28/5/2014, 20:48, w całości zmieniany 2 razy

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Zhakuje ci komputer!

Pisanie by Argentyna on 26/5/2014, 10:27

Wszystko bardzo ładnie, ale brakuje mi wzmianek z regulaminu oraz avataru. D": Uzupełnij i będzie akcept!Teraz jest pięknie! Akcept!

Argentyna
Frajer

Liczba postów : 555
Skąd : Buenos Aires.

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach