Islandia

Go down

Islandia

Pisanie by Islandia on 3/1/2013, 01:19

1. Nazwa państwa: Islandia
2. Imię i nazwisko: Jón Einarsson
3. Data urodzenia: 17 czerwca
4. Charakter: Jón wydaje się chłodny i raczej powściągliwy w okazywaniu jakichkolwiek emocji. Kiedy jednak zajmuje się czymś co sprawia mu przyjemność, widać na jego twarzy wyraźne zadowolenie a czasami nawet lekki uśmiech. Ma nawyk mamrotania do samego siebie, kiedy coś mu wychodzi lub dopisuje nastrój. Jest bardzo wstydliwy, aczkolwiek grzeczny kiedy ktoś do niego zagada. Chciałby być pewniejszy siebie w kontaktach z innymi, jednak jego ciężki akcent sprawia, że woli nie odzywać się zbyt często w swoim ojczystym języku i mówi po angielsku. Sprawa wygląda inaczej, jak na horyzoncie pojawiają się jego bracia. Przez nich często się dąsa i denerwuje. Nie cierpi kiedy traktują go jak dzieciaka, bo sam uważa się za dorosłego i kiedy ktoś w tym temacie się z nim sprzecza, naburmusza się. Jest dość łatwowierny, przez co czasem na wierzch wychodzi jego niedojrzałość. W relacjach z rodziną zazwyczaj czuje się skrępowany i zażenowany.
5. Wygląd: Jón posiada fioletowe oczy oraz włosy w srebrnym kolorze. Ubiera się całkiem elegancko, a jego znakiem rozpoznawczym są te niefortunne białe kozaczki. Lepiej się z nich nie śmiać, bo Jón będzie z tego powodu baaardzo nieszczęśliwy.
6. Relacje z innymi państwami:

Norwegia - jego starszy brat, przez którego bardzo często się obraża. Nie może ścierpieć, kiedy ten nazywa go "braciszkiem", co jest bardzo zawstydzające. Jón w końcu jest dorosły i nie chce się bawić w takie nazwy. Norweg jednak nawet nie stara się tego zrozumieć.

Dania - głośny i wszędzie go pełno, jednak Jón stara się co najwyżej przewracać oczami na jego dziwne zachowania czy komentarze.

Szwecja - czasami zdarza mu się go nie zauważyć i przez przypadek potraktować jak powietrze. Zdarzało się, że wpadał na Berwalda lub zupełnie nie zdawał sobie sprawy z jego obecności, przez co później musiał się wstydzić.

Finlandia - całkiem miły, ale Jón nie rozumie jego pozytywnego podejścia do wielu spraw. Czasami za nim staje, żeby odciągnąć uwagę Norwegii od swojej osoby.

7. Dodatkowe informacje: uwielbia lukrecje, cole i prince polo, a także dobrą muzykę i dobre kąpiele. Zawsze towarzyszy mu Pan Maskonur.

"W moim świecie wszyscy jesteśmy tęczowymi kucami", "uważam to za ciemne"
avatar
Islandia

Liczba postów : 10

Powrót do góry Go down

Re: Islandia

Pisanie by Gość on 3/1/2013, 01:51

Akceptuję.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach