Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

+5
Falklandy
Korea Południowa
Argentyna
Anglia
Rosja
9 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Rosja 5/7/2015, 19:41

Czy tu ktoś jeszcze wchodzi aby być aktywnym? Widzę, że w fabule ktoś pisze, ale to akurat mało ważne.
Bo jak jest więcej osób, które wchodzą tylko po to, żeby zobaczyć, że na cb nie ma nikogo, to bez sensu.
Dobrze by było jakby osoby chętne do pisania wyraziły swoją chęć tutaj. Wtedy jak ktoś wejdzie to włącza cb i czeka po prostu, póki ktoś inny nie przyjdzie. Bo tak tylko się będziemy mijać.

Podpisuję kranem, że będę o to dbać.
Rosja
Rosja

Liczba postów : 5
Skąd : Moskiewka <3

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Anglia 5/7/2015, 22:59

Z tego co wiem to planowano respirację i metodę usta-usta. Ale na razie trzeba być cierpliwym.
Ja wcale nie jestem na wakacjach.
Wcale.
*topnieje*

Anglia
Forumowa Maruda

Liczba postów : 94

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Rosja 5/7/2015, 23:09

Stańczyk - liczę na Ciebie, mikronacyjko~

Jubi - Respiracja już 3 lata temu była rozpoczęta, no ale teraz coś się ruszy bardziej. Masz moje radzieckie słowo ^L^
Rosja
Rosja

Liczba postów : 5
Skąd : Moskiewka <3

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Argentyna 8/7/2015, 10:15

Macie moje oficjalne CHE, że ruszy! : D

Od jakiegoś czasu pracujemy nad nową odsłoną! Na prawdę zostało nam niewiele! Myślę, że niedługo otworzymy to nowe forum!

Argentyna
Frajer

Liczba postów : 555
Skąd : Buenos Aires.

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Korea Południowa 9/7/2015, 19:43

*ciekawa jak to będzie wyglądać*
Korea Południowa
Korea Południowa

Liczba postów : 68
Skąd : Seul

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Korea Południowa 11/7/2015, 12:20

Tak.
Korea Południowa
Korea Południowa

Liczba postów : 68
Skąd : Seul

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Falklandy 12/7/2015, 12:07

Mam nadzieję, że możliwości co do tworzenia postaci nie zostaną nijak zmniejszone. *czeka z niecierpliwością*
Falklandy
Falklandy

Liczba postów : 131
Skąd : Port Stanley

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Argentyna 13/7/2015, 11:21

*Biega z puszką farby, pędzlami, wałkami oraz czapeczką z gazety na głowie. Zajmuje się, rzecz jasna, kwestią grafiki.*
Che.
Ściany już otynkowane.
Einar, marchewo, przestań macać tego Szwajcara i powiedz mi, gdzie są meble, por favor?

Argentyna
Frajer

Liczba postów : 555
Skąd : Buenos Aires.

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Kura 13/7/2015, 11:24

*Udaje, że nie wie, o czym Arg mówi* Przecież my tu ogarniamy kwestię fabuły. O, pacz *Majta mu przed twarzą wykresami, rysunkami, jakimiś notatkami i całą resztą tego badziewia. Wcale pod stołem nie macał Vasha* A meble są na suficie, to chyba oczywiste. Wiet je tam zostawiła.
Kura
Kura

Liczba postów : 43

https://hetare.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Falklandy 13/7/2015, 11:28

Kuro, mam wrażenie, że wyładniałaś ostatnio.
Falklandy
Falklandy

Liczba postów : 131
Skąd : Port Stanley

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Kura 13/7/2015, 11:32

To ta nowa odżywka do piór. Są teraz miękkie i jedwabiste. *Zarzuca pióropuszem niczym w reklamie szamponu albo farby*
Kura
Kura

Liczba postów : 43

https://hetare.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Argentyna 13/7/2015, 11:40

*Ubrudzoną w farbie ręką chwycił karteluszkę, którą wymachiwał Einar. Przez to zamazał parę wyrazów.* No tak- Na suficie. A prosiłem, che, żeby nie zabierać ich z pokoju uciech Wujaszka Boba. W ogóle, che- *Naraz oddał mu dokument, po czym skierował się do gościnnie występującej szafy. Otworzył drzwi, prezentując kamienny posąg nagiego ...siebie. Z listkiem w wiadomym miejscu.* Co z tym robimy? I nie wiem, czy wiesz- *Otworzył drzwi szafy stojącej obok. W środku był posąg roznegliżowanego Einara, dalej Vasha, Askela i Wietnamki. Jednak w jej przypadku z trzema listkami.* Możemy je dołączać do zestawów Happy Meal?

Argentyna
Frajer

Liczba postów : 555
Skąd : Buenos Aires.

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Falklandy 13/7/2015, 11:43

Arg, zapłacę Ci za Twój posąg. Potrzebujesz pieniążków, prawda? *posąg z listkiem to sobie postawi w ogródku*
Falklandy
Falklandy

Liczba postów : 131
Skąd : Port Stanley

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Argentyna 13/7/2015, 12:03

*Chociaż nie. Posąg nagiego Askela odstawia dla siebie.*

....Okej.

Argentyna
Frajer

Liczba postów : 555
Skąd : Buenos Aires.

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Falklandy 13/7/2015, 12:09

*podaje Argowi 300 funtów falklandzkich* Tyle starczy? Ma ten sam kurs co funt brytyjski.
Falklandy
Falklandy

Liczba postów : 131
Skąd : Port Stanley

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Kura 13/7/2015, 12:18

*Położył kartkę na podkładce, razem z innymi notatkami. I tak były pomazane, Arg musiałby chyba całość zalać, aby zrobić jakieś szkody* To? To miało być wywalone. *Kopnął posąg Askela w piedestał* Przerobione na żwirek do ogródka. Swój możesz sprzedać, ale reszta ma być zmielona. *Chwila milczenia, w czasie której wolno odłożył notatki, odwrócił się, udał za moment za nieistniejące drzwi... I wrócił, a w zasadzie, wbiegł z powrotem, trzymając wielki młot do wyburzania ścian* HAHAHA! *Zamachnął się z zamiarem rozwalenia Askelowi gęby*
Kura
Kura

Liczba postów : 43

https://hetare.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Seborga 14/7/2015, 20:32

*Tak sobie cichutko siedzi w tle i udaje, że jej nie ma*
Seborga
Seborga

Liczba postów : 124
Skąd : Prosto ze słonecznej Italii~!

http://arisa-w-aka.blogspot.com

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Tajwan 14/7/2015, 21:12

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum 7iGY5OU
Tajwan
Tajwan

Liczba postów : 10
Skąd : kawaii

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Indie 14/7/2015, 23:11

*siedzi w tle, czeka i patrzy* Ja tu jestem. :')

Indie

Liczba postów : 6

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Kura 16/7/2015, 22:23

Tajwan napisał:Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum 7iGY5OU

Najwspanialszy komplement, jaki istnieje.
Kura
Kura

Liczba postów : 43

https://hetare.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Argentyna 18/7/2015, 11:20

*Oddaje posąg nagiego siebie, by zaraz potem w akcie głębokiego heroizmu rzucić się do obrony Askelowej gęby. Zasłania własną mordą. * ...!

*A gdzieś w międzyczasie zalepia pękniecie w ścianie plasterkami opatrunkowymi z motywem samochodzików.* ...Wyjątkowo dobrze, che. Prócz tego, że od trzech dni szukam jednego bloku do kodów i NIC NIE DZIAŁA- %$#@&^. *Tu ciska jakże soczystą wiązankę niecenzuralnych słów.* Ale znajdę to.
Che.

Argentyna
Frajer

Liczba postów : 555
Skąd : Buenos Aires.

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Argentyna 18/7/2015, 11:25

... *Ciska bardziej.* &^&%$#(*%@

Argentyna
Frajer

Liczba postów : 555
Skąd : Buenos Aires.

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Argentyna 18/7/2015, 11:28

*Z WŚCIEKŁOŚCIĄ DEPCZE W DREWNIAKACH PO KODACH*

Argentyna
Frajer

Liczba postów : 555
Skąd : Buenos Aires.

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Rosja 18/7/2015, 12:25

*to nie tak, że nie chce mu się pilnować tego grajdołku jak obiecał*

^L^

*obserwuje z satelity*
Rosja
Rosja

Liczba postów : 5
Skąd : Moskiewka <3

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Falklandy 18/7/2015, 13:12

*podaje Argowi mate na uspokojenie*
Falklandy
Falklandy

Liczba postów : 131
Skąd : Port Stanley

Powrót do góry Go down

Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum Empty Re: Kwestia bardzo formalna - żywotnosć forum

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach